O NÁS   PRODUKTY   REFERENCIE   AKCIE   E-SHOP   KONTAKT
 

Úspora energie

 

 

S modernými vykurovacími zariadeniami ušetríte pri vykurovaní

Vykurovanie vyžaduje približne 75 % celkovej spotreby energie v domácnosti. Ak chcete tento podiel znížiť a zároveň si vychutnávať teplo, umožnia Vám to moderné vykurovacie zariadenia Junkers.

Ušetrite pri vykurovaní

Na vykurovanie sa spotrebuje najväčší podiel energie vo Vašej domácnosti. Znížte tento podiel pomocou moderného vykurovacieho zariadenia Junkers. Modernizáciou vykurovania môžete výrazne ušetriť. Uľavíte tým svojej peňaženke a zároveň pomôžete životnému prostrediu:

  • spotrebu energie môžete znížiť až o 40 %,
  • emisie CO2 sa znížia až o 30 %,
  • dosiahnete stupeň účinnosti až 90 %,

Modernizácia vykurovania sa oplatí

Moderné vykurovacie zariadenia Junkers využívajú energiu optimálnym spôsobom a tým dosahujú vyšší stupeň účinnosti ako zastarané vykurovacie zariadenia. Moderné vykurovacie zariadenia sa navyše ľahšie obsluhujú a ich ovládanie je hračkou pre každého.

Moderné ovládanie tiež poskytuje možnosť šetrenia. Sami si určíte, kedy sa má vykurovanie zapnúť a kedy sa má výkon znížiť.

Investujte do maximálneho komfortu a najvyššej účinnosti. Obnovte svoje vykurovacie zariadenie pre rozprávkové teplo Vášho domova. So spoločnosťou Junkers máte po boku skúseného partnera!

 
Adresa predajne:
Komenského 18
031 01 L. Mikuláš

O NÁS  .  PRODUKTY  .  REFERENCIE  .  AKCIE  .  KONTAKT
Copyright © TATRATHERM 2012
Design by ARTLANDIA